m.gif (874 bytes) O fimie ml.gif (847 bytes)
O firmie
Wykaz strzelnic
m.gif (874 bytes) Katalog produktów ml.gif (847 bytes)
m.gif (874 bytes)
Kontakt
ml.gif (847 bytes)
O firmie

Urządzenia firmy WOMASZ zainstalowano w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Polskiej Federacji Sportu do obsługi Mistrzostw Świata w Pięcioboju Policyjnym  (Szczytno ’99) oraz Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w Strzelectwie Sportowym  ( Poznań 2001), podczas której na urządzeniach firmy WOMASZ osiągnięto pięć nowych rekordów Polski.
 
Firma „WOMASZ” została zapoczątkowana przez Edwarda Woźnego, a obecnie prowadzona jest przez syna Marcina Woźnego. Działa na rynku  od 1974 roku . Posiada bogate doświadczenie oraz jest uważana od lat w wielu instytucjach państwowych związanych ze strzelectwem jako lider w branży . Urządzenia są wykonane na bardzo wysokim poziomie zyskując miano najlepszych w Polsce . Firma wyposażyła w swojej historii blisko 200 strzelnic wszelkiego rodzaju na terenie Polski oraz wielu państw europejskich. Urządzenia firmy WOMASZ obsługują 95% strzelnic PZŁ w Polsce. Wszystkie produkowane są w siedzibie firmy WOMASZ oraz jej oddziale Woźny sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli. Zajmuje się wyposażaniem wszelkiego rodzaju strzelnic:

  • policyjnych, 
  • sportowych,
  • myśliwskich,
  • wojskowych, 
  • dla służb specjalnych ,
  • dla dwuboju zimowego ( biathlonu) i pięcioboju nowoczesnego,
  • otwartych i krytych służących do strzelania z broni pneumatycznej, kulowej i śrutowej

W ofercie posiadamy również wyposażenie, które może być wykorzystane do strzelań wojskowych oraz innych strzelań terenowych.         
Udzielamy porad i konsultacji w zakresie koncepcji technologicznych związanych z w/w tematyką. Wykonujemy pełny serwis wszelkiego rodzaju strzelnic.
Wyroby firmy „WOMASZ” są zgodne z dyrektywami europejskimi i normami zharmonizowanymi oraz oznakowane są znakiem СЄ. Posiadamy certyfikaty Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia (WITU) na produkcję kulochwytów oraz urządzeń związanych ze strzelectwem.

Referencje:  W okresie naszej działalności wyposażaliśmy kilkaset strzelnic.